Достроково припинено повноваження Громадської ради при Яворівській райдержадміністрації

Голова Яворівської райдержадміністрації 11 грудня 2017 року розпорядженням №1096/02-06 достроково припинив повноваження Громадської ради при Яворівській РДА. Відповідно до ст. 37 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання пункту 10-1 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній м. Києва та Севастополя державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” та рішення Громадської ради при Яворівській районній державній адміністрації від 29 листопада 2017 р  № 18.

Громадська рада проіснувала 362 дні. Сподіваємося на новий формат співробітництва з  новою Громадською радою, як саме з дорадчим органом. Тому вже  проводиться робота щодо  утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.

Нагадаємо,що  громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Переглядів: 428