ДОБІРКА ГРАНТОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ МОЛОДІ

КОНКУРС МІКРОГРАНТІВ «УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»
До участі у конкурсі запрошуються молоді люди віком 16-30 років: молодіжні лідери, учні, студенти, активісти, члени громадських організацій, митці, журналісти, викладачі, підприємці, та інші.
Для участі у конкурсі, необхідно заповнити і надіслати аплікаційну форму не пізніше 16 квітня 2018 року
➡️ https://gurt.org.ua/news/grants/44446/

🔰КОНКУРС ПРОПОЗИЦІЙ З ПІДВИЩЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОСТІ ПОПУЛЯРНИХ УКРАЇНСЬКИХ ФЕСТИВАЛІВ GOGREEEN
Метою програми є підтримка ініціатив громадських організацій, що спрямовані на підвищення обізнаності населення щодо питань екології та інклюзивності, а також формування більш інклюзивних та дружніх до довкілля суспільних реалій. Дедлайн - 6 квітня 2018 року
Сума контракту: Пакт планує підтримати до 7 фестивалів. Максимальна сума фінансування цього ЗНП становить 200 000 доларів США.
➡️ https://gurt.org.ua/news/grants/44122/

🔰КОНКУРС ІННОВАЦІЙ У ПРАВІ INNOVATING JUSTICE CHALLENGE
Гаагський Інститут Інновацій у Праві (HiiL) пропонує гранти та бізнес підтримку для новаторів у праві. Дедлайн - 30 травня 2018 року.
Найкраща інновація виграє тижневий курс навчання в Гаазі, грант до 20 тис. Євро, а також доступ до мережі наставників і потенційне фінансування в майбутньому.
➡️ https://gurt.org.ua/news/grants/44435/

🔰МІЖНАРОДНИЙ ФОНД «ВІДРОДЖЕННЯ» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ІДЕЙ ДЛЯ ПАРТНЕРСТВА У КРАУДФАНДІНГОВІЙ ІНІЦІАТИВІ «КУЛЬТУРА. СПІЛЬНОТА»
У конкурсі можуть брати участь організації з усіх регіонів України. Конкурс триває постійно протягом 2018 року. Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 150 000 гривень.
➡️ http://www.irf.ua/…/mizhnarodniy_fond_vidrodzhennya_ogolos…/

🔰ГРАНТИ ФОНДУ СПІВПРАЦІ ЦЕНТРАЛЬНОЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ
на підтримку проектів, спрямованих на розвиток мобільності та нетворкінгу. Обсяг грантів - до 15 000 євро. Дедлайн - 8 травня 2018 року
➡️ http://cei.int/…/cei-cooperation-fund-call-proposals-2018-o…

🔰ГРАНТИ З ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ОГС
Гранти з організаційного розвитку надаються на конкурсній основі у межах проекту "Платформа розвитку громадянського суспільства", який впроваджується завдяки фінансуванню Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Розгляд заявок Відбірковою Комісією відбувається щомісяця.
➡️ http://cd-platform.org/…/1284-granti-z-organizatsijnogo-roz…

Переглядів: 245