Академія виборчої журналістики: IV набір

Команда Інституту «Республіка» у партнерстві з Громадським радіо та інформаційним агентством «Укрінформ» оголошує старт набору на IV«Академію політичної журналістики».

Запрошуємо журналістів/ок та студентів/ок останніх курсів спеціальності «Журналістика» з досвідом роботи взяти участь у навчанні.

Академія має на меті підвищити рівень якості висвітлення виборчих процесів у засобах масової інформації.

Дата: 18-19 жовтня

Місто: Київ

Місце проведення буде надіслано учасникам у листі з підтвердженням участі.

Реєстрація учасників обов’язкова: https://forms.gle/c4FJp1qihCat1i5h6
Кількість місць обмежена, чекайте на підтвердження участі.
Дедлайн реєстрації: 12 жовтня включно.

Засоби масової інформації все частіше стають залежними від політичних ігор у виборчий та поствиборчий період. У час активних політичних змін актуальною постає тема незаангажованого висвітлення політичних процесів в ЗМІ. Тому, Інститут «Республіка» спільно з Громадським радіо та Укрінформом проводять «Академію виборчої журналістики».

Під час Академії провідні фахівці, тренери/ки Громадського радіо та «Укрінформу» розкриють такі теми:

- журналістська етика у міжвиборчий періоди;
- журналістські стандарти та безпека;
- права журналістів;
- політична реклама і «джинса»;
- перевірка інформації, робота з джерелами;
- дезінформація, маніпуляції, фейки, чорний піар, російська пропаганда;
- як факти відокремлювати від популізму та інші.

Навчання, проживання, харчування та проїзд забезпечуються організаторами. Учасникам, які проживають не в Києві, відшкодовуються дорожні витрати (квитки класу – плацкарт, купе та Інтерсіті ІІ класу).

Академія проходить у межах проекту «Якісна інформація – якісний вибір», який направлений на підвищення політичної культури серед населення України та підвищення якості інформаційного простору в період парламентських виборів.

Примітка. Проект «Якісна інформація – якісний вибір» реалізовується Інститутом «Республіка» в партнерстві з Громадським радіо за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Переглядів: 5