Засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Сьогодні, 30 березня, голова Яворівської  районної державної адміністрації Орест Хлян  за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників ДФС, Пенсійного фонду,  Центру зайнятості та управління Держпраці  у Львівській області провів засідання   районної робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні були запрошені  представники підприємств, організацій, установ та фізичні особи-підприємці Яворівського району, найманим працівникам яких  було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.

Запрошені керівники підприємств надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального,  розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення нарахування заробітної плати не нижче мінімальної законодавчо встановленої.

Підсумовуючи засідання,  Орест Васильович дав відповідні доручення та зауважив, що діяльність робочої  групи у поточному році продовжується у межах повноважень: виїзні обстеження, проведення співбесід з фізичними особами-підприємцями на засіданнях, надсилання офіційних листів роботодавцям-порушникам з рекомендаціями легалізації найманої праці.

Переглядів: 1 163