З 01 січня 2017 року розмір мінімальної заробітної плати становить 3200 гривень

01 січня 2017 року мінімальна заробітна плата у місячному розмірі становить 3200,0 гривень.Таким чином, мінімальний страховий внесок становить 3200,0 грн. * 22% = 704,0 гривні. Про цейшлося на зустрічі заступника начальниканачальника Пустомитівського відділення ГалицькоїОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Михайлів Любові Броніславівни зпредставниками бізнесу, яка нещодавно відбулась у Пустомитівському відділенні ГалицькоїОДПІ.

Любов Михайлів наголосила, що мінімальний страховий внесок - сума єдиного внеску, що визначається розрахунково якдобуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, встановлений законом на місяць, за який нараховуєтьсязаробітна плата (дохід), та підлягає сплаті щомісяця.

Для платників, віднесених до першої групи платників єдиного податку, ця сума не може бути меншою за 0,5 мінімальногострахового внеску (352,0 грн.) із зарахуванням відповідних періодів здійснення підприємницької діяльності до страховогостажу, який обчислюється відповідно до статті 24 Закону України ,,Про загальнообов’язкове державне пенсійнестрахування”, пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

Наприкінці зустрічі платники податків висловили вдячність за надану інформацію та висловили впевненість у подальшійспівпраці.

Переглядів: 401