Яворівщина лідер з подачі мікропроетів

Яворівщина лідер з подачі мікропроетів серед районів. Станом на 30 січня 82 мікропроекти та 17 в черзі на опрацювання

В області триває фаза активної подачі й опрацювання проектів, що претендують на перемогу в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку. Кожного дня опрацьовується в середньому 50 заявок.

 

Про активність у пріоритетах

Як і минулого року найбільш активною рушійною силою в конкурсі є – галузь освіти. Насамперед – школи, які присутні у кожному третьому проекті.

За інформацією Івана Собка, непогано подають проекти керівники дошкільних навчальних закладів. «Достатньо є проектів у галузі культури – бібліотеки, народні доми, мистецькі школи. Добре йдуть проекти по напрямку «Інші пріоритети». Дещо гірше ситуація з екологічними ініціативами, медициною та вуличним освітленням»,  – поінформував начальник профільного відділу.

Про наслідки із зволіканням у подачі проектів

Іван Собко також акцентував увагу конкурсантів на тому, щоб вони не відтягували реєстрацію проектів на останні дні, оскільки відділ здійснює їх опрацювання, моніторинг, виявляє можливі недоліки і вказує на них. «У такому випадку конкурсант матиме час виправити помилку і надіслати проект повторно. Якщо ж проект буде надіслано в останні дні, то така практика фізично вже буде неможливою. Крім того, для нас важливіше працювати з конкретними вже проектами, аніж надавати стартові консультаціїпо телефону», – підкреслив посадовець.

Важливо пам’ятати

Нагадаємо, реєстрація заявок на онлайн-платформі триватиме до 2 лютого 2018 року до 17:00 год.

На реалізацію проектів місцевого розвитку наступного року з обласного бюджету планується виділити 105 млн грн.

Відповіді на найпоширеніші питання – у презентаційних матеріалах.

Перевірити статус проекту, поданого на конкурс, можна – тут.

Ознайомитися з індексами податкоспроможності адміністративно-територіальних одиниць можна – тут.

Крім того, триває прийом заявок до складу експертної комісії, що здійснюватиме у 2018 році оцінювання проектів у рамках Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2017 – 2020 роки.

Переглядів: 1,245