Увага! Продовжено конкурс інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку

До 30 грудня продовжено конкурс інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку

Прийом документів для участі у конкурсі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися на Львівщині за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2017 році, продовжено до 30 грудня 2016 року.

За словами директора департаменту Романа Филипіва, конкурс продовжено у зв'язку із великою кількістю бажаючих подати проекти.

Нагадаємо основні вимоги до проектів, які фінансуватимуться у 2017 році за кошти ДФРР:

- відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегії розвитку Львівської області та у плані заходів з її реалізації;

- впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;

- підтримують добровільно об'єднані територіальні громади.

Документацію для участі в конкурсі (проекти та додатки до них у 3 примірниках) слід подавати у департамент економічної політики облдержадміністрації: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. №422.

За додатковою інформацією – звертатися за тел.: (032) 2999 284 або електронною поштою: analyz.loda@gmail.com.