У Яворові відбудеться семінар для фахівців, які працюють в системі ProZorro

«Smart-регіони» — всеукраїнський проект, який реалізують з метою підвищення рівня кваліфікації працівників у сфері державних закупівель, які працюють в системі ProZorro. У Яворові 24 травня для фахівців проведуть навчання з підвищення рівня кваліфікації на тему «Як Замовникам ефективно купувати, а Постачальникам вигідно продавати в системі ProZorro?».

Це навчання проводять ЕТМ SmartTender.biz” спільно з представниками системи електронних публічних закупівель «ProZorro», журналом «Радник в сфері державних закупівель», Громадським контролем держзакупівель «DoZorro», «Антимонопольним комітетом України», «Міністерством економічного розвитку і торгівлі України», громадською організацією «Еволюція суспільства», «Банком Кредит Дніпро».

На семінарі будуть розглянуті новини, актуальні питання, законодавчі зміни, зміни у галузі оскаржень, а також думки експертів та поради фахівців.

«Ціллю семінару є консультування Замовників та Постачальників задля навчання та попередження ними порушень при проведенні процедур, виходячи з положень Закону України „Про публічні закупівлі“, який встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади», — повідомили організатори.

Дата проведення заходу у Яворові: 24 травня, приміщення Народного дому м. Яворова. Реєстрація учасників розпочнеться о 12.00.

Телефон для довідок: +38 066 117 92 40