У Яворівському районі триває підтримка представників бізнесу та агросектору 

Вчора у Яворові провели зустріч представників бізнес-середовища та представників агропромислового сектору з метою сприяння у відновленні та розвитку підприємницької діяльності у районі. Проєкт реалізовує ВГО «Асоціація платників податків України» у Львівській області спільно із інвестиційним відділом Львівської ОВА, за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва CIPE Ukraine.

Про це повідомив начальник Яворівської ВА Ярослав Коминський.

Говорили про діючі інструменти фінансування від міжнародних донорів та урядові програми підтримки підприємництва, також про механізми допомоги виходу українських виробників на міжнародний ринок.
Як зазначив Ярослав Коминський у Яворівському районі здійснюють діяльність понад 10 тисяч підприємств різних форм власності: промислових, сільськогосподарських та інших галузей. За період війни росії в Україні жодне підприємство у районі не припинило своєї діяльності. Але важливо підтримувати та надавати повний та якісний супровід бізнесу, працювати над інвестиційними проектами та залученням інвестицій, мати якісну комунікацію з міжнародними організаціями-донорами.
"Дякую спікерам: Лілії Долінській - голові Ради ТВ ВГО АППУ у Львівській області, Оресту Фільцю – директору КУ «Агенція регіонального розвитку Львівської області»; Оксані Віхоть - представниці відділу інвестиційної політики ЛОВА про програми підтримки експортерів; Представнику Львівського центру ОЦЗ, представникам МОМ, Представникам USAID за корисну інформацію для присутніх та підтримку бізнесу в умовах воєнного стану. Дякую усім, хто долучився до сьогоднішнього заходу. Продовжуємо працювати задля розбудови економіки в державі. У єдності наша сила. Переможемо" - додає очільник району
Переглядів: 0