У Яворівській РДА в черговий раз заслухати підприємців – мінімізаторів

Виплата заробітної плати в «конвертах», легалізація зайнятості населення, виплата заробітної плати не нижче мінімальної – одні з найбільших перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Є чимало суб’єктів господарювання, які не хочуть працювати в правовому полі, і, насамперед, це стосується виплати заробітної плати в «конвертах». На сьогодні легалізація виплати заробітної плати, цивілізоване оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками – є одним з найважливіших завдань керівництва Яворівського району.

Саме з цією метою сьогодні, 31 травня 2018 року під головуванням заступника голови Яворівської районної державної адміністрації Ірини Масюк відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення з роботодавцями та підприємцями Яворівського району.

В ході засідання постійні члени комісії провели роз'яснювальну роботу з місцевими підприємствами - мінімізаторами, щодо дотримання норм чинного законодавства у сфері легалізації зайнятості населення, для забезпечення соціальних гарантій щодо отримання працівниками у майбутньому пенсій.

В рамках засідання керівник Яворівського відділення управління Фонду соціального страхування України у Львівській області Марія Дудич проінформувала присутніх про порядок відшкодування виплат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесення захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду від 13 .07.2017 року №39, що набув чинності  01.01.2018 р.

За результатами засідання робоча група вирішила проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Члени робочої групи перевірятимуть, як дотримується трудове законодавство підприємцями, з тим щоб унеможливити порушення законодавства про працю.

Переглядів: 320