Розпочався відбір інвестиційних проектів

В облдержадміністрації розпочався відбір інвестиційних проектів у межах реалізації заходів Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017 – 2020 роки. Конкурс триватиме до 3 квітня.

Для участі у відборі органи місцевого самоврядування можуть подавати проекти у напрямках:
✔️ реконструкція, будівництво та капітальний ремонт об’єктів зовнішнього освітлення;
✔️ встановлення автономних світлодіодних джерел освітлення.

Проекти, які подають на конкурс, повинні реалізовуватися в сільських та селищних населених пунктах області та відповідати кошторисній вартості від 400,0 тис. грн до 1200,0 тис. гривень.

Обов’язковою умовою конкурсу є співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел не менше 10 % для сільських рад, 20% для селищних рад, 30% для об’єднаних територіальних громад від передбачених коштів обласного бюджету.

Для участі слід подати:
🔹проектно-кошторисну документацію в цінах поточного року затверджену в установленому порядку;
🔹копію позитивного експертного звіту державної будівельної експертизи, проведеної в поточному році;
🔹документ про затвердження проектно-кошторисної документації;
🔹копії наказу про призначення головного інженера проекту та його кваліфікаційного сертифікату;
🔹рішення органу місцевого самоврядування або довідки суб’єкта господарювання про підтвердження співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел фінансування;
🔹довідку про загальну кількість населення, що проживає на території, де реалізується проект та кількість населення, якому планується покращення стану зовнішнього освітлення при реалізації проекту;
🔹довідку про розрахунок річну економію електричної енергії від впровадження проекту;
🔹інформаційну картку проекту за формою згідно з додатком;
🔹супровідний лист до документів, що надаються на адресу департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації.

Документи на конкурсний відбір прийматиме департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації з 21 березня до 18.00 3 квітня 2017 року, за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 6 (ІІІ поверх).

Переглядів: 224