Роль інструментів прямого народовладдя на місцевому рівні

          22 вересня 2017 року у м.Яворові відбулися публічні дебати на тему «Роль інструментів прямого народовладдя на місцевому рівні». Під час заходу були обговорені інструменти місцевої демократії, які можуть бути ефективно використані в комунікації міської влади і громадськості.
Протягом заходу, що проходив у невимушеній, дружній атмосфері, учасники мали змогу отримати відповіді на всі питання стосовно впровадження та функціонування такого інструменту місцевої демократії як бюджет участі та обговорити усі переваги та недоліки для. Саме цей інструмент впливу на розподіл міського бюджету викликав найбільше зацікавлення та дискусії серед присутніх.
Захід організовано в рамках проекту «Поширення громадського впливу на бюджетні процеси на місцевому рівні», що реалізується Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я:інформування, активізація та залучення громадського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Переглядів: 231