Робота з підприємствами-мінімізаторами триває

19 жовтня 2017 року заступник голови Яворівської райдержадміністрації Ірина Масюк провела чергове засідання комісії з погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат на території Яворівського району.

До участі у засіданні комісії були запрошені представники ГУ Держпраці у Львівській області, Яворівського відділення Городоцької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, Городоцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, Яворівського районного та Новояворівського міського центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення та відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості райдержадміністрації.

На початку роботи комісії члени проаналізували список платників – мінімізаторів за звітний період, який був поданий ГУ ДФС у Львівській області.

В ході засідання члени комісії заслухали керівників підприємств, установ та організацій району, які допускають виплату заробітної плати нижче законодавчо встановленого мінімуму та мають заборгованість із виплати заробітної плати. Члени робочої груп провести детальний аналіз щодо причин виплати заробітної плати нижче від мінімального розміру.

Також з даними суб’єктами господарювання було проведено бесіди щодо дотримання трудового законодавства, зокрема обов’язковості  легалізації найманих працівників шляхом офіційного працевлаштування та виплати їм заробітної плати на рівні не нижче мінімальної. Окрім цього, члени комісії проінформували суб’єктів господарювання про штрафні санкції.

Переглядів: 402