Робоча зустріч з представниками будівельної галузі Яворівського району

31 травня 2018 року голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян та голова Яворівської районної ради Володимир Сичак провели зустріч з суб'єктами господарювання будівельної галузі Яворівського району, зокрема тими, що виконують будівельні роботи на об’єктах бюджетної та соціальної сфер району за кошти державного, обласного та районного бюджетів.

В рамках зустрічі, участь у якій також взяли заступник голови райдержадміністрації Ірина Масюк представники соціальних структур Яворівського району, керівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники будівельних підприємств розповіли про спектр надання своїх послуг, проблемні моменти участі їхніх підприємств у тендерних процедурах, наголосили на дефіциті кваліфікованої робочої сили, висловили свої думки та бачення щодо подальшої співпраці.

Голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян зазначив, що приємно, що майже всі будівельні роботи на об'єктах бюджетної сфери району ведуться місцевими організаціями, наголосивши при цьому на важливості добросовісного проведення робіт та дотриманні усіх будівельних норм.

Окремою темою зустрічі стало інформування про відповідальність за використання праці неоформлених працівників, підвищення рівня оплати праці найманим працівникам та нарахування заробітної плати відповідно до кваліфікації робітника, про що наголосила Ірина Масюк. Оскільки від цього залежатиме у подальшому пенсійне забезпечення найманих працівників.

Переглядів: 281