Робоча нарада з питань легалізації виплати заробітної плати.

Сьогодні, 2 березня, в Яворівській РДА  під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ірини Масюк відбулось чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. Участь у засіданні взяли  головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Оксана Яворівська, заступник голови райради Володимир Мацелюх, члени робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та фізичні особи-підприємці району.

На нараді було розглянуто питання легалізації заробітної плати та робочих місць, вирішення якого на сьогодні є одним з найактуальніших питань поліпшення економічного стану держави та соціального захисту населення.

Ірина Петрівна повідомила про необхідність виплати працедавцями заробітної плати  своїм працівникам на рівні не нижче мінімальної та відповідальність за порушення умов трудового законодавства, зазначила соціальні стандарти 2017 року та наголосила на  легалізацію трудових відносин і  недопущення суб’єктами господарювання району детінізації заробітної плати.

Учасники наради спільно проаналізували  кількість найнятих осіб та середній рівень заробітної плати приватних підприємців  вид діяльності яких пов’язаних з торгівлею та сферою послуг.

Переглядів: 546