Проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Завдяки активній позиції та діяльності місцевої влади в Яворівському районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні». Відтак, 9  листопада 2017 року під головуванням першого заступника голови Яворівської райдержадміністрації Ігора Рака відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати.

Участь у роботі комісії взяли керівники Яворівського районного та Новояворівського міського центрів зайнятості Михайло Вигринович та Стефанія Мушак, керівник Городоцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області Михайло Галак, головний податковий ревізор Яворівського відділення Городоцької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Ваник Ірина, відповідальні працівники прокуратури та поліції Юлія Шаганенко та Тетяна Андрущишин, спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості райдержадміністрації Надія Новак, а також начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Ганусяк.

На зустріч було запрошено керівників суб’єктів господарської діяльності; проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня; наголошено на необхідності збільшення надходжень до районного бюджету. Запрошені приватні підприємці надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати.

Враховуючи той факт, що не всі керівники підприємств не з’явились на засідання, члени робочої групи вирішили направити в Головне управління Держпраці у Львівській області лист щодо проведення позапланової перевірки даних підприємств на факт виплати працівникам заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня

Підводячи підсумки засідання, Ігор Рак підкреслив, що співпраця з приватними підприємцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.

Переглядів: 998