Податкові мінімізатори під особливою увагою керівництва району

Виплата заробітної плати та легалізація зайнятості населення є пріоритетними завданнями державної політики та знаходяться в постійному полі зору органів державної влади.

Сьогодні, 30 листопада 2017 року під головуванням першого заступника голови Яворівської райдержадміністрації Ірини Масюк відбулося засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Участь в роботі також взяли представники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, соціальних служб та контролюючих служб Яворівського району, а також підприємств, які мінімізують рівень заробітної плати.

В ході засідання було заслухано представників суб’єктів господарської діяльності; досконально проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня; наголошено на необхідності збільшення надходжень до районного бюджету. Запрошені представники надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати.

Переглядів: 100