Підприємців-боржників заслухали на черговому засіданні комісії

Питання легалізації заробітної плати, недопущення її виплати нижче мінімального рівня перебуває на постійному контролі керівництва районної державної адміністрації.

11 травня  під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Ірини Масюк відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Участь в засіданні взяли заступник голови районної ради Володимир Мацелюх , головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Яворівська О.Г. також начальник управління Пенсійного фонду України в Яворівському районі, директор Яворівського районного центру зайнятості, Новояворівського міського центру зайнятості,  начальник фінансового управління райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  та представники підприємств, установ та організацій району.

В ході засідання керівникам та представникам підприємств, установ та організацій району надано роз'яснення про нарахування заробітної плати, доплати і надбавки до тарифних ставок (окладів), що включається до суми заробітної плати для розрахунку доплати до рівня мінімальної.

Активно працює у цьому напрямку й робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Члени робочої групи перевірятимуть, як дотримується трудове законодавство підприємцями, з тим щоб унеможливити порушення законодавства про працю. Члени робочої групи перевірятимуть, як дотримується трудове законодавство підприємцями, з тим щоб унеможливити порушення законодавства про працю.

Переглядів: 255