Нарада щодо детінізації економіки та легалізації виплати заробітної плати

Праця – це основа життя і процвітання суспільства, а офіційне укладання трудових відносин, виплата належної заробітної плати, відповідно до чинного законодавства, – це основа соціальної захищеності працівника, який і є творцем цього суспільства.

Саме тому питання використання найманої праці суб’єктами господарювання без належного оформлення трудових відносин та вчасна виплата заробітної плати та виплата її «у конвертах» перебуває на постійному контролі робочої групи районна робоча група з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, до складу якої входять представники Пенсійного фонду, Центру зайнятості населення, Податкової інспекції, державної інспекції з питань праці, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, яка провела своє чергове засідання під головуванням заступника голови Яворівської райдержадміністрації Ірини Масюк 7 грудня 2017 року.

В рамках засідання члени робочої групи представників суб’єктів господарської діяльності щодо причин нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня та не вчасної її виплати. Запрошені приватні підприємці надали пояснення та проінформували про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати.

Підводячи підсумки засідання, голова районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення підкреслив, що співпраця з приватними підприємцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.

Переглядів: 190