Нарада по детінізації заробітної плати під головуванням заступника голови РДА Ірини Масюк

Сьогодні, 24 листопада, заступник голови райдержадміністрації  Ірина Масюк провела нараду щодо легалізації виплати заробітної плати. Участь у нараді взяли мінімізатори – керівники яворівських підприємств.

Нагадуємо, що кожного місяця за даними звітності з єдиного соціального внеску формується перелік підприємств, які нараховують заробітну плату нижче мінімальної, який передається іншим органам влади, які згідно з розпорядженням беруть участь у робочих групах.

Кожен керівник підприємства звітував про ситуацію, яка склалася. Також за результатами розгляду поданих матеріалів прокуратурою, податковою інспекцією, інспекторами з праці будуть проведені перевірки своєчасності та повноти нарахування заробітної плати.

Своєчасна й повна сплата платежів по єдиному соціальному внеску а також забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандартів – це обов’язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників.