Нарада щодо реалізації Програми підтримки агропромислового комплексу району на 2019 рік

Відбулася нарада за участі заступника голови Яворівської РДА Сойка Н.Л., начальника управління економічної політики та агропромислового розвитку РДА Прядко Г.В., начальника відділу агропромислового розвитку управління економічної політики та агропромислового розвитку РДА Місюк О.В., щодо реалізації Програми підтримки агропромислового комплексу району на 2019 рік, а саме надання Дотації за утримання корів молочного та м’ясного напряму продуктивності та часткова компенсація за закуплену нову сільськогосподарську техніку для фізичних та юридичних осіб.

За попередніми даними для отримання дотації очікується відшкодування за 312 голів проідентифікованих корів, а саме 55 фізичних осіб, які утримують в загальному 207 голів та 6 юридичних осіб-105 голів. Середня сума дотації на одну голову – 729 грн.

Нагадуємо, що рішенням Яворівської районної ради від «26» липня 2019 року №513 затверджено Програму підтримки агропромислового комплексу району на 2019 рік, зі змінами, якою передбачено кошти в сумі 227,7 тис.грн для надання Дотація за утримання корів молочного та м’ясного напряму продуктивності.
Дотація надається:
- фізичним особам, які утримують 3 і більше проідентифікованих корів,
- юридичним особам, які утримують від 3 до 30 гол. корів молочного та м’ясного напрямку продуктивності, за кожну наявну голову.
Для отримання дотації фізична особа подає у відділ агропромислового розвитку управління економічної політики та агропромислового розвитку райдержадміністрації до 1 жовтня 2019 року наступні документи:
- заяву;
- довідку місцевої ради про утримання домогосподарством 3-х і більше корів станом на перше число місяця, що передує прийняттю документів, в якій зазначається ідентифікаційний номер тварини;
- копію паспорта, ідентифікаційного коду власника;
- номер рахунку в банку;
- зобов’язання.

Для отримання дотації юридична особа подає у відділ агропромислового розвитку управління економічної політики та агропромислового розвитку райдержадміністрації до 1 жовтня 2019 року наступні документи:
- заяву;
- звіт про стан тваринництва (ф. 24 с.г) станом на перше число місяця що передує прийняттю документів, завірену відділом статистики у Яворівському районі (для тих, які звітуються щомісячно);
- акт обстеження комісії відділу агропромислового розвитку управління економічної політики та агропромислового розвитку райдержадміністрації (для тих, які не звітуються щомісячно);
- копію довідки з ЄДРПОУ;
- зобов’язання.

Комісія з надання підтримки галузі тваринництва буде розподіляти кошти між власниками пропорційно кількості корів.

Часткова компенсація надається юридичним та фізичним особам за закуплену в 2018-2019 роках сільськогосподарську техніку, технологічне обладнання для забезпечення діяльності суб’єктів господарювання в галузі тваринництва, рослинництва, садівництва та ягідництва.

Для отримання часткової компенсації вартості за закуплену в 2018-2019 роках нову сільськогосподарську техніку, технологічне обладнання для забезпечення діяльності суб’єктів господарювання в галузі тваринництва, рослинництва, садівництва та ягідництва юридична особа до 01.11. 2019 року подає у відділ агропромислового розвитку управління економічної політики та агропромислового розвитку райдержадміністрації наступні документи:
- заяву;
- довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів і платежів;
- копії накладних за фактично закуплену нову сільськогосподарську техніку, технологічне обладнання;
- копії платіжних документів;
- копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
- копію довідки з ЄДРПОУ;
- номер рахунку банку;
- зобов’язання.

Для отримання часткової компенсації вартості за закуплену в 2018-2019 роках нову сільськогосподарську техніку, технологічне обладнання для забезпечення діяльності суб’єктів господарювання в галузі тваринництва, рослинництва, садівництва та ягідництва фізична особа до 01.11. 2019 року подає у відділ агропромислового розвитку управління економічної політики та агропромислового розвитку райдержадміністрації наступні документи:
- заяву;
- довідку сільської, селищної та міської ради про наявність поголів’я корів;
- копії накладних за фактично закуплену нову сільськогосподарську техніку, технологічне обладнання;
- копії платіжних документів;
- копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
- копію паспорта, ідентифікаційного коду власника;
- номер рахунку в банку;
- зобов’язання.

Переглядів: 36