На Яворівщині відбулася нарада-зустріч з метою обговорення проєкту адміністративно-територіального устрою Львівської області

За ініціативи департаменту економічної політики Львівської ОДА тривають виїзні наради-зустрічі з метою обговорення проєкту адміністративно-територіального устрою Львівської області. Зокрема сьогодні, 11 листопада 2019 року, така зустріч відбулась у сесійному залі Яворівської районної ради.

Участь в обговоренні взяли перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський; т.в.о. начальника департаменту економічної політики та агропромислового розвитку Львівської ОДА Степан Куйбіда; заступник голови Яворівської РДА Назар Сойко; голова Яворівської районної ради Володимир Сичак; депутати Львівської обласної ради Валентин Устименко, Михайло Ковалик, Дмитро Пазин; голови міських, селищних та сільських рад, представники громадськості та асоціативних структур.

Під час обговорення перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський закцентував увагу на методиці формування громад.

«Сьогодні, важливо донести до кожного громадянина, що ми повинні працювати правильно, щоб було добре нам усім. Ми хочемо почути бачення всіх районів, проте потрібно розуміти, що важливим є не лише бажання, а й почути один одного, і разом іти до цілі»,- зазначив Василь Лозинський.

Нагадаємо, що Міністерство розвитку громад та територій погодило проект нового перспективного плану об'єднання громад Львівщини та утворення нових районів.

Відтак, в області планується створення 67 громад та 6 районів.

Орієнтовно до 1 грудня Мінрегіон формуватиме перспективні плани і опрацьовуватиме їх з державними адміністраціями. Додамо, що на сьогодні у Львівській області діє 40 об’єднаних територіальних громад.

Переглядів: 48