Міжнародний сільськогосподарський ярмарок у Республіці Сербія

15-21 травня 2018 року у м. Новий Сад, Республіка Сербія, відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок - найважливіша подія агробізнесу у Східній Європі.

Важливими сегментами ярмарку - Виставка сільгосптехніки; Національна виставка тваринництва; Виставка органічних продуктів та продуктів з географічним значенням. Також програмою заходу передбачені міжнародні ділові зустрічі, колективні виставки країн-учасниць, бізнесові зібрання, презентації, майстер-класи, представлення міжнародних програм для бізнесу.

Минулого року на ярмарок завітало 140 тис відвідувачів, було розміщено 1500 експонентів з 60 країн світу.

Одна з особливостей заходу - велика кількість офіційних візитів з усього світу, активна ділова та дипломатична діяльність з супроводом економічних делегацій, а також інформаційне висвітлення з боку тисячі акредитованих журналістів.

Крім індивідуальної участі, для підприємств України пропонується колективна виставка - створення національного стенду або стенду українських областей.

Країнам із колективною виставкою надаються спеціальні пропозиції. Щодо питань участі просимо звертатися на електронну адресу Українсько- Сербської ділової палати: ukrsrbchamber@gmail.com та за контактним номером телефону: +38(097)3183479 .

Вказану інформацію просимо розмістити на офіційному сайті.

Переглядів: 108