Консалтинговий центр діє на Яворівщині

Упродовж тривалого часу в Яворівській районній філії Львівського ОЦЗ функціонує Консалтинговий центр, мета створення якого полягає у наданні консультацій особам з питань організації та провадження підприємницької діяльності. За консультацією можуть звертатися будь-які особи та суб’єкти підприємницької діяльності. Для надання повного комплексу послуг до співпраці з службою зайнятості залучаються (на громадських засадах) представники органів державної влади – соціальні партнери (представники Яворівської РДА - державний реєстратор, відділу агропромислового розвитку; представники фіскальної служби, Головного управління держпраці, Управління пенсійного фонду, відділення Ощадбанку).

         Консультування бажаючих відбувається у визначений графіком  день шляхом групування питань зазначених у заявах, визначенням виду консультацій (групові або індивідуальні) та узгодженням з  соціальними партнерами згідно до тематики питань.

         Одним з актуальних питань сьогодення є легалізація робочих місць, використання найманої праці без належного оформлення, виплата заробітної плати у „конвертах”, недодержання гарантованих державою мінімальних гарантій в оплаті праці, спроби роботодавців мінімізувати видатки на оплату праці шляхом збільшення тривалості робочого часу без проведення відповідної оплати.  На черговому засідання консалтингового центру головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у Львівській області Яворівською О.Г. було надано вичерпну індивідуальну консультацію щодо дотримання законодавства про працю, а саме: належне оформлення трудових відносин, особливості нарахування заробітної плати особам з інвалідністю, сплата ЄСВ.

З метою отримання консультацій з питань:

  • законодавства щодо державної реєстрації суб´єктів господарювання;
  • ліцензування, патентування та сертифікації підприємницької діяльності;
  • податкового законодавства;
  • відкриття рахунків у банківських установах;
  • пошуку, відбору та найму персоналу, оформлення трудових відносин;
  • оформлення документів щодо купівлі (оренди) земельних ділянок, приміщень для провадження підприємницької діяльності;
  • отримання банківських кредитів, іншої фінансової допомоги;
  • з інших питань, що стосуються організації та провадження підприємницької діяльності,

звертайтесь з відповідною заявою до фахівців відділу взаємодії з роботодавцями  Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ.

 

Переглядів: 176