Голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян ознайомився із роботою заводу з відновлення стартерів у смт. Краковець ДП “ХОЛГЕР КРІСТІАНСЕН ПРОДАКШН УКРАЇНА”

У квітні голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян  разом з начальником відділу економічного розвитку , торгівлі та промисловості Галиною Прядко відвідали з ознайомчим візитом ДП “ХОЛГЕР КРІСТІАНСЕН ПРОДАКШН УКРАЇНА” (A Bosch Group Company).

Зустрічав гостей директор підприємства Томас Дантер  з  своєю командою : Ярослав Мацвейко- фінансовий директор, Олександр Раткевич - заступник директора, Роман Сеник - головний інженер

_DSC4607 (1)

На початку зустрічі Орест Хлян  відзначив: «Ми приїхали  для того, щоб ближче ознайомитися з їх роботою, покращити  співпрацю та в межах повноважень допомогти підприємству  у вирішенні проблемних питань.

Директор підприємства Томас Дантер розповів про історію розвитку  фірми Bosch, відзначивши що протягом декількох десятиліть підприємство стабільно працює на території Яворівського району. Основним видом діяльності підприємства є відновлення стартерів . Група Bosch – міжнародна компанія, що лідирує в області технологій та послуг.

Учасники зустрічі  говорили про досягнення та проблемні питання, плани та можливості розвитку. В перспективі планується розширення виробництва   за рахунок ефективності , у зв’язку з цим потрібно близько 40 працівників.

Голові  райдержадміністрації заступник директора Олександр Раткевич показав  процес відновлення стартерів  у цеху підприємства.

Підсумовуючи зустріч, Орест  Хлян підкреслив, що надіється на співпрацю та інвестиції в перспективний розвиток Яворівського району.

Для довідки

Група компаній Bosch працює на українському ринку з 1993 року та є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, а також промислової та побутової техніки. З 2008 року в Києві діє сервісний центр Bosch з обслуговування й ремонту електроінструментів. У 2009 році для співробітників автосервісних майстерень було відкрито Навчальний центр Bosch. У вищих навчальних закладах України діють три «Академії Bosch»: на базі Одеського національного політехнічного університету, Національного університету «Львівська політехніка» та Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Компанія Bosch здійснює свою діяльність в усіх регіонах України через регіональні філії в Одесі, Львові та Дніпрі. Також в Україні працюють представництво Бош Рексрот у м. Краматорськ і завод з відновлення стартерів у смт. Краковець Львівської області

 

 

Переглядів: 1 030