Харчовикам розповіли про переваги легалізації заробітної плати

10 травня 2018 року в Яворівській райдержадміністрації під головуванням заступника голови Ірини Масюк відбулося засідання комісії, яка займається питаннями легалізації заробітної плати з  власниками закладів харчування щодо питань офіційного працевлаштування, легалізації праці,  проекту «Рука допомоги», тощо

32227140_1884902058250589_6368662564041129984_n

Начальник Яворівського відділу обслуговування громадян (Сервісного центру) Галак Володимир розповів присутнім про пенсійну реформу та  роз’яснив переваги офіційного працевлаштування для забезпечення соціальних гарантій зараз та гідних пенсій у майбутньому. Детально акцентували увагу на неприпустимості одержання заробітної плати «у конвертах».

Також зазначив, що у зв’язку зі змінами в законодавстві з 1 січня 2018 року відсутність сплати страхових внесків до Пенсійного фонду та наявності необхідного страхового стажу відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 25 років, починаючи з січня 2018 року з щорічним збільшенням на 1 рік, – до 35 років з січня 2028 року, позбавляє громадян права на пенсію в 60 років.

Учасники наради спільно проаналізували кількість найнятих осіб та середній рівень заробітної плати приватних підприємців вид діяльності яких пов’язаних з харчуванням.

Заслухавши інформації усіх учасників наради, Ірина Петрівна дала низку доручень. Зокрема, активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району щодо негативного впливу неофіційного працевлаштування та їх соціальний захист в майбутньому; продовжити проведення рейдів (обстежень) щодо виявлення неофіційних  найманих працівників у роботодавців району.

На завершення заступник голови додала: «Усім учасникам робочої наради необхідно спрямувати свої зусилля на виконання пріоритетних напрямків державної політики – детінізації заробітної плати».

Впродовж зустрічі харчовики отримали вичерпні та змістовні відповіді на питання, ознайомилися з інформаційними буклетами.

Переглядів: 248