Для роботодавців Яворівщини відбувся семінар – легальна робота сьогодні – достойна пенсія завтра

28 вересня 2017 року в сесійні залі Яворівської районної державної адміністрації відбувся семінар для представників суб’єктів господарювання Яворівського району щодо дотримання норм трудового законодавства.

Участь у заході взяли заступник голови райдержадміністрації Ірина Масюк, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів у Львівській області Оксана Яворівська, керівники центрів зайнятості, пенсійного фонду, фіскальної служби району, а також представники суб’єктів господарювання.

22054455_1601494003258064_1782102966_n

Перед присутніми виступила головний інспектор Головного управління Держпраці у Львівській області Оксана Яворівська, яка розповіла роботодавцям про дію Постанови КМУ від 26 квітня 2017 року № 295, якою затверджено Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю (набрання чинності 16.05.2017), а також розглянула питання щодо практичного її застосування. Зокрема, обговорювались особливості процедури прийняття на роботу найманого працівника.

Керівник Новояворівського міського центру зайнятості Стефанія Мушак проінформувала присутніх про перелік актуальних вакантних посад. У свою чергу начальник Городоцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Володимир Галак про заплановані основні зміни в пенсійній реформі, а також наголосив на важливості та необхідності трудового стажу для отримання пенсії в майбутньому.

Переглядів: 273