Чергове заслуховування платників – «мінімізаторів»

У четвер, 18 травня в Яворівській РДА  відбулося чергове засідання комісії з відпрацювання суб’єктів господарювання – “мінімізаторів”, погашення заборгованості із заробітної плати та контролю за оплатою праці. Засідання відбулось під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ірини Масюк за участі членів комісії.

У вступному слові Ірина Петрівна нагадала  присутнім про підвищення розміру мінімальної заробітної плати (Законом про Держбюджет 2017 (від 21.12.2016 року №1801/VII) встановлено розмір мінімальної заробітної плати – 3200 грн.), члени комісії довели до відома заслуховуваних про відповідальність за порушення норм трудового законодавства, пояснили різницю між поняттями мінімальної заробітної плати та окладу.

В ході засідання заслухано керівників та бухгалтерів підприємств, які виплачують заробітну плату нижче рівня законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.

Керівники підприємств та бухгалтери, запрошені на засідання, надали пояснення причин невиплати заробітної плати працівникам, або виплати її нижче законодавчо встановленого рівня та взяли на себе зобов’язання в найкоротші терміни усунути такі недоліки в роботі. Всі присутні мали змогу отримати кваліфіковану консультацію, роз’яснення норм трудового та податкового законодавства.

Переглядів: 187