Чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Сьогодні, 19 липня 2018 року у Яворівській районній державній адміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провела заступник голови райдержадміністрації Ірина Масюк.

Участь у засіданні також взяли представники контролюючих органів та соціальних служб Яворівського району, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Оксана Яворівська, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також підприємці - мінімізатори.

В рамках засідання члени комісії провели з запрошеними суб’єктами господарювання роз’яснювальну роботу щодо дотриманні підприємцями законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, про зміни в законодавстві про працю, а також про посилення відповідальності за порушення в сфері праці.

У ході розмови увагу присутніх було звернено на завданнях, які стоять перед органами влади району, аби в повному обсязі легалізувати робочі місця на підприємствах Яворівського району.

Переглядів: 1 076