Архівний відділ інформує щодо зберігання кадрових документів ліквідованих установ

Архівний відділ Яворівської районної державної адміністрації подає перелік ліквідованих установ, підприємств і організацій району, документи з кадрових питань  яких передані  на державне зберігання в архівний відділ  Яворівської РДА (м. Яворів, вул. Львівська, 25) станом на 01.04. 2018 року.

Перелік ліквідованих установ, підприємств і організацій району, документи з кадрових питань яких передані на державне зберігання в архівний відділ Яворівської РДА (м. Яворів, вул. Львівська, 25) станом на 01.04. 2018 року.

Список ліквідованих установ, підприємств і організацій державної і приватної форми власності, документи з кадрових питань яких передані на державне зберігання до трудових архівів Яворівського району станом на 01.04.2018 р.