8 ЧЕРВНЯ 2017Р. В М. ЧЕРНІГІВ АСОЦІАЦІЯ «УКРЛЕГПРОМ» СПІЛЬНО З УКРАЇНСЬКИМ СОЮЗОМ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ ЗА ПІДТРИМКИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПРОВОДИТЬ ФОРУМ «УКРЛЕГПРОМ: ПРОМИСЛОВИЙ ДІАЛОГ З УРЯДОМ»

8 червня 2017 року в м. Чернігів Асоціація «Укрлегпром» спільно з Українським Союзом промисловців і підприємців за підтримки Кабінету Міністрів України проводить Форум «Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом» за участю представників галузевих підприємств, установ, організацій, державних органів виконавчої влади для налагодження промислового діалогу, обговорення актуальних питань та бізнес-ініціатив щодо відкриття нових можливостей розвитку легкої промисловості, модернізації існуючого виробничого потенціалу, створення робочих місць, підготовки кадрів, стратегії розвитку економіки регіонів.

Запрошуємо зацікавлених прийняти участь у галузевому Форумі, що відбудеться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Чернігівська ОДА.

Реєстрація учасників Форуму буде здійснюватися до 2 червня 2017р. Для підтвердження реєстрації необхідно заповнити анкету ЗАВАНТАЖИТИ АНКЕТУ УЧАСНИКА ФОРУМУ та надіслати її  на e-mail: ukrlegprom@ukrlegprom.org.ua або ukrlegprom@nbi.com.ua. Довідкова інформація за телефоном: (044)528-14-24.

Програма форуму

Переглядів: 764