Чергове засідання робочої групи в Яворівській РДА

Завдяки активній позиції та діяльності  влади в районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні».

При райдержадміністрації ефективно працює районна робоча група з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, до складу якої входять представники Пенсійного фонду, Центру зайнятості населення, Податкової інспекції, державної інспекції з питань праці, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

9 березня заступник голови райдержадміністрації Ірина Масюк провела чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Водночас  робочою групою проводиться відповідна робота щодо здійснення контролю за додержанням роботодавцями мінімальних державних гарантій з питань оплати праці. Було заслухано керівників суб’єктів господарської діяльності;  проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня. Запрошені приватні підприємці надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати.

Підводячи підсумки засідання, Ірина Петрівна підкреслила, що співпраця з приватними підприємцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.

Переглядів: 315