Форми для подання запитів на інформацію від юр та фіз. осіб

Форма для подання запиту на отримання публічної інформації від юридичної особи в письмовому вигляді

Форма для подання запиту на отримання публічної інформації від фізичної особи в письмовому вигляді

До уваги фізичних осіб, юридичних осіб та громадських організацій:

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву,реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту:

усно: тел.: (03259) 2-12-59;

письмово: 81000, м. Яворів, вул. І. Франка, 8, відділ діловодства та документообігу апарату Яворівської районної державної адміністрації.

e-mail: javorivrda@loda.gov.ua

Відділ діловодства та документообігу апарату Яворівської райдержадміністрації приймає запити на інформацію у робочі дні (з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:00, у п’ятницю – з 8:00 до 15:45). Обідня перерва з 12:00 до 12:45 год.