Об’єднання громад: від ініціативи до ефективної діяльност

Пропонуємо Вашій увазі посібник з питань децентралізації «Об’єднання громад: від ініціативи до ефективної діяльності», розроблений експертами Центру громадської адвокатури.

Цей посібник спрямований на допомогу в першу чергу тим громадам, які лише планують об’єднуватися, і тим, в яких нещодавно відбулися або найближчим часом мають відбутися перші вибори. Саме для такої аудиторії він стане найбільш корисним.

На сторінках видання Ви знайдете кваліфіковані відповіді, роз’яснення та коментарі на різноманітні запитання, що стосуються процесів децентралізації. Від того, як утворити об’єднану громаду, і до того, як налагодити її належне функціонування. Цей посібник, а радше, збірник, зібрав кращі коментарі та поради як наших експертів так і колег із інших організацій, щоб Ви в процесі становлення громад якомога менше стикалися із різноманітними труднощами.

Більше того крім, теоретичних роз’яснень, рекомендацій та порад, кожен із розділів доповнений зразками вже прийнятих на практиці й апробованих актів рад. Тут також ви ознайомитеся із успішними досвідами функціонування громад в нових умовах. Зокрема у налагодженні ефективного управління медициною в громаді, прикладами реорганізації навчальних закладів, функціонуванням центрів надання адміністративних послуг, проведення інвентаризації ресурсів громад та ін.

 

Електронну версію посібника можна отримати перейшовши за посиланням.

Посібник підготовлено у межах проекту «Підтримка процесів децентралізації в частині добровільного об’єднання громад у Львівській області» громадської організації «Центр громадської адвокатури», який здійснюється в рамкахпрограми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

 

Переглядів: 376