Увага: отруєння фальсифікованим алкоголем

За інформаційними  даними  Держпродспоживслужби України (станом на 12:00 07.10.2016 р.) в країні зареєстровано 106 випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем, з них 53 завершились летально. За результатами судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 28 померлих.

В зв’язку з цим,  з метою попередження  виникнення небезпечної ситуації в районі, рекомендуємо:  не купувати алкоголь у сумнівних місцях продажу; вимагати документи, що засвідчують якість та безпеку даної продукції у продавців ( власників );  якщо виникає найменша підозра, щодо якості та походження алкоголю – краще відмовитись від його споживання.

Продавцям  алкоголю – приймати продукцію для реалізації тільки при наявності супровідних документів та перевірених постачальників!

Якщо  виникають сумніви,  щодо якості алкогольної продукції то завжди можна  провести експертизу в акредитованих, на цей вид досліджень, лабораторіях.

При перших ознаках отруєння ( нудота, блювання, порушення зору, спрага, сплутаність свідомості, психомоторне збудження, утруднене дихання....) негайно викликати швидку допомогу.

А краще відмовитись від алкоголю взагалі! Це збереже не тільки ваше здоров,я, але й ( за останніми даними ) життя!

 

 

 

 

Начальник відділу                                                         С.Гуль

 

Переглядів: 458