Увага !!! Буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Управління Держпродспоживслужби в Яворівському районі повідомляє, що  відповідно листа Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області № 7-1-13/2902 від 24.10.2016 року для реалізації Угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства і розвитку села Республіки Польща, для створення буферної зони для захисту території Республіки Польща та території Європейського Союзу на території Львівської області в 20-ти районах (в тому числі в Яворівському районі) в період з 24 жовтня по 05 листопада 2016р. буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Вакцинацією буде охоплена територія 17,3 тис.3 тис.км2, виділено для цього 432,5 тис. доз вакцини  антирабічної «Броварабіс V-RG». Вакцину будуть розповсюджувати з літака.

Попереджуємо органи місцевого самоврядування (сільських, селищних голів), керівників установ та організацій району та мешканців району при проведенні  розкладання вакцини з літака у вказані терміни у разі виявлення приманок вакцинопакетів у місцях розкладання – підбирати категорично заборонено.  

 

Переглядів: 597