Підсумки роботи Яворівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області за 10 місяців 2017 року

За звітний період фахівцями управління підготовлено та скеровано 63 інформаційних  листів,  в т.ч. голові Яворівської РДА,  головним лікарям ЛПЗ, начальнику Яворівського відділу поліції,  начальнику відділу освіти, головам місцевих рад.

Проведена робота щодо вияснення та ліквідації причин загибелі 4 тварин ( ВРХ) в с.Бунів внаслідок отруєння гербіцидами. Проведено необхідний ряд лабораторно-інструментальних досліджень, а саме: проби води з місця приготування розчину та зразки рослин; пат матеріал від загинувших корів.

Підготовлено та розповсюджено, через  сайт Яворівської РДА інформаційні листи  для ознайомлення керівників, власників установ  різних форм власності та споживачів (стосовно перевірок цін та тарифів, які контролює держава, про державне регулювання граничних цін на лікарські засоби, про  водні об’єкти  для відпочинку людей,   з виробництва та обігу харчових продуктів у закладах ресторанного господарства, щодо небезпеки інфікування вірусними гепатитами «В» «С» та ВІЛ (СНІДом) у закладах побутового обслуговування, про заразний вузликовий дерматит  великої рогатої худоби, про захист бджіл при обробках пестицидами, щодо профілактики африканської чума свиней та пташиного грипу, щодо профілактики ботулізму та особливо небезпечних інфекцій (ОНІ)).

Проведено  сумісно з представниками органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів  32 комісійних обстежень.

Проведено 4 засідання комісії ТЕБ і НС:  за  результатами перевірок закладів  громадського харчування;  Про стан готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району до літнього сезону у 2017році; Про заходи щодо забезпечення санітарного   та епідеміологічного благополуччя населення району у весняно-літній період 2017року; Щодо виконання стану профілактичних заходів по боротьбі з АЧС.

Проведено 3 засідання НПК  при Яворівській РДА:

  • Про посилення заходів щодо профілактики та недопущення виникнення  грипу птиці на території Яворівського р-ну;
  • Про виконання заходів щодо профілактики і недопущення виникнення африканської чуми свиней та боротьба зі сказом.
  • Щодо виконання стану профілактичних заходів по боротьбі з АЧС.

За звітний період у районне  управління   надійшло 16 звернень (скарг) від громадян  та з Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області. Усі звернення  розглянуті в  термін встановлений чинним законодавством.

         

За звітний період  проведено 36 позапланових перевірок (обстежень) по поданих заявах суб’єктів господарювання на проведення обстежень.

Видано  11   дозвільних документів: експлуатаційні дозволи: 4 - з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, 2-  з виробництва харчових продуктів та 5 - санітарні паспорти на роботи з джерелами іонізуючого випромінювання.            Видано ветдокументів дозвільного характеру (ветдовідок, ветсвідоцтв форми №1, №2)  - 878.

Проводиться робота щодо внесення до єдиного реєстру потужності операторів ринку Яворівського району. За звітний період  зареєстровано –  42 (всього з початку реєстрації –509)  суб’єктів господарювання та присвоєно реєстраційний номер.

 

 

 

Начальник                                                                             Ю.Бундз

 

Переглядів: 801