Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень !

За період з 16.11 по 22.11.2020р. фахівцями  Яворівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, в  тому числі у складі постійних мобільних груп,  проведено  106 моніторингових обстежень на предмет дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

З них обстежено 21 заклад громадського харчування, 24  об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 6 агропродовольчих ринки, 18 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами,  6 перукарень, 15 одиниць громадського транспорту, 4 масові заходи,  5 закладів громадського харчування при проведенні урочистих подій,  7 адмінбудівель.

 

За результатами виявлених порушень складено 9  протоколів відповідно до ст. 44-3 КУпАП щодо порушення правил карантину з питання дотримання визначених протиепідемічних заходів, зокрема: 3 об'єкти торгівлі  продовольчими товарами, 3 об'єкти торгівлі  продуктовими товарами та 3 транспортні одиниці.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси,  агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей.

Яворівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області і надалі продовжуватиме роботу в мобільних групах до стабілізації епідемічної ситуації.

 

    

 

 

 

 

 

 Начальник

Яворівського районного управління                           Юрій БУНДЗ

 

 

Переглядів: 18