Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень !

За період з 05.08 по 10.08.2020р. фахівцями  Яворівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області,  тому числі у складі постійних мобільних груп, проведено 101 моніторингових обстежень на предмет дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

З них  3 заклади громадського харчування, 28 об’єкти торгівлі продовольчими товарами, 5 агропродовольчі ринки, 46 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 19 одиниць громадського транспорту .

За результатами виявлених порушень складено 1 протокол відповідно до ст.44-3КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічих правил і норм.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей.

Як свідчать статистичні дані – COVID-19 не відступає! Та, незважаючи на статистику, люди, очевидно, стомившись від карантину, перестали дотримуватись основних правил особистої безпеки: користуватися засобами індивідуального захисту  та додержуватися відповідної дистанції. Тому наголошуємо на обов᾽язковій необхідності дотримання усіх протиепідемічних рекомендацій, особливо у громадських місцях та проведенні масових заходів!

В.о начальника

Яворівського районного управління                          Ярослав БОРДУН