18 вересня – 20 жовтня 2017 р. на Яворівщині проводитиметься пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Управління Держпродспоживслужби  в Яворівському районі повідомляє, що  відповідно листа Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області № 7-1-13/4739 від 07.09.2017 року для реалізації Угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства і розвитку села Республіки Польща, для створення буферної зони для захисту території Республіки Польща та території Європейського Союзу на території Львівської області в 20-ти районах (в тому числі в Яворівському районі) в період з 18 вересня по 20 жовтня 2017 р. буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Вакцинацією буде охоплена територія 17,3 тис.км2, виділено для цього 432,5 тис. доз вакцини  антирабічної «Броварабіс V-RG». Вакцину будуть розповсюджувати з літака.

Повідомляємо також органи місцевого самоврядування  (сільські, селищні та міські ради) про проведення даного заходу у вказані терміни та попереджаємо населення у разі виявлення приманок вакцинопакетів для диких тварин у місцях розкладання – не підбирати.

Переглядів: 1,118