Яворівський НПП залучає туристів, рекреантів до відвідування території парку

Після підписання Наказу Міністром екології Остапом Семераком «Про створення конецентру з розведення нащадків диких коней Тарпанів» у Яворівському НПП відкриваються нові можливості щодо збереження генофонду нащадків диких коней-тарпанів, розвитку кінного туризму, рекреації та екоосвіти.

Днями рекреаційно-атракційний осередок «Оселя Розточчя», де і планується створення даного конецентру відвідала власниця Каретного двору у м. Львові Валентина Банас з групою туристів. Зачарувавшись красою, гостинністю та комфортними умовами перебування, обговорили співпрацю на майбутнє - про створення кінних турів із міста Львова в осередок «Оселя Розточчя». Адже тут на відвідувачів чекає знайомство із нащадками дикого коня-тарпана, дикими та свійськими тваринами, а саме: дикими кабанами, в’єтнамськими свинками, козячим сімейством, кроликами, декоративними курочками. Також на території діє «Музей старожитностей». А ще гостей зустріне пасічник, який розповість про цікаве життя бджіл та запросить в будинок бджоляра. Для туристів облаштовані відпочинкові піднавіси та літній відпочинковий будиночок розділений на дві сім'ї по 4 ліжко-місця в кожному, що є свідченням реалізації у Яворівському НПП проекту «В гостях у пасічника».

Така співпраця відкриває нові можливості для розвитку туристичної та рекреаційної діяльності не тільки у Яворівському національному природному парку, а й на території Біосферного резервату «Розточчя» під егідою ЮНЕСКО, складовою частиною якого є згадувана природоохоронна установа.

Прес-центр

Яворівського НПП

Переглядів: 497