Відкриття оновленого Народного дому с. Новини

29 травня відбулося відкриття Народного дому у с.Новини після ремонтних робіт. З усіх навколишніх сіл та хуторів зібралися люди від найменшого до найстаршого на освячення Народного дому отцем місцевої церкви.

Участь взяли і очільники району:голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Васильович Хлян та голова районної ради Володимир Федорович Сичак.

Після освячення усіх присутніх запросили на концертну програму ,присвячену відкриттю народного дому.Зал був переповнений вщент.До слова були запрошені голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Васильович Хлян та голова районної ради Володимир Федорович Сичак, депутат Львівської обласної ради Дмитро Іванович Пазин Дмитро Пазин,голова Залузької сільської ради Максимик Василь Іванович. На концерті вшанували пам'ять Героя, свого земляка,який загинув у боротьбі з російським агресором, Тараса Пазина.

Голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян наголосив на тому, що уже завтра народний дім буде укомплектований глядацькими кріслами. Такий народний дім-це окраса села, а діти, які його відвідуватимуть, то виростуть справжніми патріотами і з гідністю прославлятимуть на різних мистецьких конкурсах ім'я Героя Тараса Пазина. А це найкраща пам'ять для ГЕРОЯ!

Переглядів: 542