Відкриття фан-клубу Андрія Кузьменка у бібліотеці-філії для дорослих м. Новояворівська

11 грудня 2016 року відбулась незвична для бібліотек подія – відкриття фан-клубу талановитого співака, телеведучого, продюсера, письменника-початківця, народного артиста та просто хорошої людини – Андрія Кузьменка.

Народ полюбив його за відкриту душу, щире серце, «простяцькі» манери і небайдужість.
Значну частину життя співак прожив у Новояворівську, тут і почав свій творчий шлях. Щоб зберегти пам’ять про Андрія Кузьменка, який трагічно загинув у ДТП 2 лютого 2015 року, згуртувати фанатів, допомогти шанувальникам фронтмена популярного гурту «Скрябін» відчути братерську єдність виникла ідея - створити фан-клуб. Місцем об’єднання поціновувачів творчості Кузьми стала бібліотека-філія для дорослих м. Новояворівська, а організаторами клубу – бібліотекарі
Р.П. Сайко та Н.В. Горбань.
На відкритті фан-клубу були присутні не лише майбутні учасники, але й поважні гості – начальник відділу культури і туризму Яворівської РДА В.М. Балух, завідувач методичного відділу ЛОУНБ О.В.Шматько, директор Яворівської районної ЦБС М.П. Марків, секретар Новояворівської міської ради І.Р. Попик, мешканці міста та бібліотекарі району.
Відкрила захід провідний бібліотекар бібліотеки-філії для дорослих м.Новояворівська Н.В. Горбань. Вона розповіла про мету створення першого в Україні фан-клубу в бібліотеці, про свій досвід спілкування з Андрієм Кузьменком.
Вихованці драматичного гуртка «Вишенька» ПК «Кристал» (керівник Л. Малик) підготували гарний виступ. Юні артисти згадували мало відомі факти з життя Кузьми, зачитували уривки інтерв’ю, спогади людей, що з ним працювали. Учасники ансамблю «Водограй» під музичний супровід гітариста С. Касаткіна виконали найпопулярніші пісні співака.
З привітальним словом до присутніх звернулась директор Яворівської районної ЦБС М.П. Марків, яка наголосила на відкритості бібліотеки до інновацій.
О.В.Шматько, завідувач методичного відділу ЛОУНБ, яка була ініціатором відкриття фан-клубу саме в стінах бібліотеки, поділилась своїм ставленням до творчості Андрія Кузьменка і подякувала присутнім за втілення її задуму.
Звернувся до присутніх начальник відділу культури і туризму Яворівської РДА В.М. Балух. Він сказав, що пишається тим, що такі визначні діячі, як А.Кузьменко, є виходцями з Яворівщини, наголосив, що підтримує добрі починання у всіх установах відділу культури і туризму та сприятиме розвитку фан-клубу.
Секретар Новояворівської міської ради І.Р. Попик подякувала присутнім за хорошу і по-справжньому домашню атмосферу. Побажала молодим людям прислухатись до важливих настанов Кузьми і спробувати змінити світ, в якому вони живуть.

Переглядів: 474