Великодній настрій у Новояворівському краєзнавчому музеї створено!

Новояворівський краєзнавчий музей вкотре зазнав перетворень – зараз тут весела, великодня виставка у самобутніх традиціях Яворівщини. Писанка в сюжеті картин на полотні і склі – художниця Наталя Дюг та її учні. Писанка з рогози – майстриня Ганна Мурин та її учні (художнє училище ім. Й.Станька). Писанка в яворівському розписі – художниця Галина Андрейко. Писанка в художній обробці дерева – майстер Андрій Більський (НЦ «Мастак»). Писанка ажурного різьблення на страусиному яйці – художниця Оля Кенс. Писанка в сюжеті листівок і відкриток – учні Новояворівської школи мистецтв та вчитель Надія Матвійчук.

Писанка і гаївки у виконанні Народного ансамблю пісні й музики «Янтарні джерела» з (керівник Наталя Деда, ПК «Кристал») та зразкового аматорського дитячого колективу «Вишенька» (керівник Тетяна Кулєшова, ПК «Кристал).

Оля Кенс та Галина Андрейко навчали охочих писати великодні писанки. Маряна Тромса і Зоряна Тромса, Сузанна Савовіч, Анастасія Баландюх і Роксолана Коцовська проводили майстер-клас із графіки в техніці монотипія. Гаївки, риндзівки, сюжетна композиція великодніх дзвонів, вітання мера Василя Муравля та Наталі Коваль, виставковий екскурс Лесі Більської – усе гармонійно поєдналось у сюжеті очікування Великодня.