Вечір пам’яті “Де вони-кордони української душі?”

Сьогодні, 6 травня 2019 року в Яворівській центральній районній бібліотеці ім. Ю. Липи відбувся вечір пам’яті “Де вони-кордони української душі?”.

Участь в заході взяли начальник відділу культури, туризму молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації Наталя Лялюк, президент благодійного фонду "Призначення " ім. Юрія Липи Галина Шипка, кандидат філологічних наук, фольклорист Євген Луньо, артистка театру ім..Заньковецької Тетяна Павелко, лікар-фармацевт Тетяна, поет Яворівщини Степан Прокопович, працівники бібліотеки, РНД «Сокіл» та школярі.

Метою заходу було донести до кожного учасника більше інформації про видатного письменника та його життя, і закарбувати у своїх серцях назавжди. Адже таких людей ми зобов’язанні пам’ятати.

«Ми не тільки повинні знати і пишатись, що в нас народились великі постаті, а повинні вивчати їхні життя та творчість і щось звіти корисне почерпати для себе. Для того, щоб в тому важкому, сьогоднішньому світі вижити, щоб стати людиною і прожити повноцінне та пам’ятне життя» - наголошує кандидат філологічних наук, фольклорист Євген Луньо.

Під час цієї події було розкрито не лише найважливіші віхи життєвого подвигу громадського діяча, письменника, поета, публіциста, одного з визначних ідеологів українського націоналізму Юрія Липи, а й його батька Івана – прозаїка, громадського діяча, члена уряду УНР (1919–1921 р. р.) та всієї цієї славної родини Великих Українців.

«Юрій Липа був пророк, він піднявся вище всіх, адже чув зверху голос Бога» - президент благодійного фонду "Призначення " ім. Юрія Липи Галина Шипка.

На завершення президент благодійного фонду "Призначення " ім. Юрія Липи Галина Шипка подарувала чудові книги для Яворівської центральної районної бібліотеки ім. Ю. Липи на на пам'ять про гарний вечір.

Переглядів: 152