Свято Вишиванки в м.Яворові

Сьогодні, 16 травня 2019 року в центрі міста Яворова відбулось свято Вишиванки. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців

Участь у заході взяли голова Яворівської райдержадміністрації Ігор Самардак, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, мер міста Яворова Павло Бакунець, працівники державних установ та підрозділів міста і громада краю Яворівського.

Майстри-класи з вишиття Яворівкою, дефіле в Яворівських одностроях, виступ фольклорних колективів району, позитивний настрій,  незабутні емоції та багато цікавого отримали  присутні,  адже Яворівська вишивка є явище не лише яскраве, а й глибоке своїми традиціями. Вона впродовж століть зазнавала безперервно розвитку художніх і технічних навиків вишивання, зберігаючи при цьому традицію.

Переглядів: 215