«Степан Бандера – символ нації»

03 січня 2017 року в Яворівській центральній районній бібліотеці ім. Юрія Липи відбувся історичний портрет «Незламний борець за волю України» до 108 річниці від дня народження політичного діяча, ідеолога українського націоналістичного руху, голови проводу ОУН Степана Бандери.
Степан Бандера – це герой ХХ століття, людина – легенда, видатна постать у літописі історії України. Настав час возвеличити його ім’я по всій вільній Україні , щоб кожна жива душа подякувала Богові за те, що послав нам таку світлу постать в найтемніші часи більшовицького тоталітаризму. Бандера підніс український патріотизм до найвищої жертовності.
В заході прийняли участь: голова ветеранів УПА Петро Вушко, кандидат філософських наук, науковий співробітник Євген Луньо, голова Союзу Українок Ганна Новосад, начальник відділу культури і туризму Яворівської РДА Володимир Балух та читачі бібліотеки.
Вірші присвячені Степану Бандері читали поети яворового краю Іван Пазин та Степан Прокопович.
Присутні на заході переглянули документальний фільм «Обличчя української історії. Степан Бандера» та відео – кліпи про УПА.
Провідний бібліограф ЦБС Наталія Биба та художник Христина Базюк оформили виставку - портрет: «Степан Бандера – символ нації».

Переглядів: 990