Щирими посмішками та емоціями працівники культури Яворівщини відзначили професійне свято

Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається щорічно 9 листопада, саме в цей день працівники цієї галузі з’їхалися з усієї Яворівщини аби прийняти вітання від керівництва краю.

З нагоди прийдешнього свята з вітальними словами до тих, хто своєю творчістю дарує людям радість, звеличує не лишень наш край, але й область та країну, звернулися голова Яворівської районної ради Володимир Сичак та заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Ірина Масюк. Керівники району подякувала всім тим, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

На знак глибокої поваги та за активну культурно-просвітницьку діяльність, розвиток галузі в ім’я розквіту рідного краю й на благо України кращі працівники культури були нагороджені почесними грамотами та подяками. Також цінні подарунки та подяки отримали ювіляри культурної галузі району.

І навіть у своє професійне свято, талановиті працівники культури та майстри мистецтва не залишили присутніх на святі без своєї творчості, - як завжди дарували гостям душевні пісні, запальні танці та проникливі музичні композиції.

Переглядів: 213