Ми маємо знати нашу історію!

У понеділок, 10 грудня 2018 року  у кінотеатрі Планета Кіно у ТЦ Форум за сприяння департаменту з питань культури, національностей та релігій відбувся безкоштовний показ нового історичного фільму «Король Данило», який вийшов у прокат лише у листопаді цього року.

Участь у перегляду взяли охочі працівники культури Яворівського району.

Довідка:

1238 рік. Князь Данило зі своїм братом Васильком нападають на прикордонний замок таємного ордену. Завдяки своїй винахідливості Данило захоплює магістра в полон. Останній переконує князя стати його союзником у боротьбі з могутнім ворогом зі Сходу.

Хан Батий нападає на Русь і знищує Київ, як і попереджав магістр. Починається мобілізація та створення міст-фортець. Таке рішення не подобається галицьким боярам, вони готові домовитися з ханом заради спокійного ведення власних справ. Хан Батий не поспішає продовжувати наступ, бо в нього інший план.

У цей момент приїжджає магістр із пропозицією від Папи Римського, а Хан Батий висилає князеві ультиматум. Данило несподівано для всіх вирішує їхати особисто до хана на перемовини. Незважаючи на великі випробування, доля усміхнулася Данилові і він повертається додому живим.