Міжнародний фестиваль “Молода Галичина”: Яворівщина готується до свята музики

Яворівщина розпочала активну підготовку до проведення Міжнародного  фестивалю молодих виконавців сучасної української пісні "Молода Галичина".

Днями у палаці культури "Кристал" м. Новояворівськ відбулася робоча зустріч першого заступника голови Яворівської районної державної адміністрації Ігора Рака, голови Яворівської районної ради Володимира Сичака та заступника голови районної ради Володимира Мацелюха з організаторами свята музики та пісні  - директором фестивалю Наталією Коваль, менеджером з фінансових питань та роботи з партнерами і спонсорами фестивалю, директором ПК “Кристал” Василем Янчаром та міським головою м. Новояворівськ Василем Муравлем.

В рамках зустрічі обговорено ряд організаційних питань, зокрема географію молодіжного фестивалю, членський склад журі та кошторис витрат на проведення заходу.

Організатори мистецького фестивалю зазначили, що зараз триває прийом заявок на участь у фестивалі - конкурсі, який завершиться 15 червня 2018 року. Окрім цього, було проінформовано, що прес-конференція щодо Міжнародного фестивалю "Молода Галичина-2018" відбудеться 3 липня у Прес-клубі Львів.